Servis Bakım Hizmetimiz

Ünal Pompa Dizel Siemen Bosch Piezo Delphi Enjektör

Dünyamızda her geçen gün kullanımı artan,her alanda ve her ebata Dizel motorlar üretilmekte ve kullanılmaktadır, bu nedenle araç üretici firmaları Dizel motorları için konfor, performans, gürültüsüz, yakıt ekonomisi ve emisyon seviyesinin minimum pozisyonda çalışan Dizel yakıt sistemleri ile motor yönetim sistemlerini talep etmektedirler.

Ünal Pompa sürekli artan taleplere yönelik, ileri teknoloji ürünü dizel yakıt ve motor yönetim sistemlerine çözümler üretmekte ve araçlarda uygulamaktadır. Günümüzdeki Dizel motorlu araçlarda sözü edilen ve taleb edilen Dizel yakıt sistemleri, ancak EDC Elektronik Dizel Kontrol sisteminin entegrasyonu ile mümkün olmaktadır. EDC kontrol sistemleri temel yapısı, gerek otomobiller gerekse ticari araçlarda aynıdır, ek işlevler ise sisteme entegre donanım ve/veya yazılım öğeleriyle farklılık taşımaktadır.

Bu nedenle artık motorlarda Dizel yakıt ve EDC sistemlerinin kullanım sahaları sadece otomobil hafif /ağır vasıta araçlarla sınırlı olmayıp diğer kulanım sahalarındada görmek mümkündür.

Söz konusu sistemlerin çalışma periyodunda çeşitli sebeplerden dolayı arızalanmaları kaçınılmazdır. Arızalanan yuksek teknoloji ürünü Dizel sistemlerinin, yuksek teknoloji ürünü cıhazlarla test edilmekte ve onarılmaktadır. Firmamız Dizel uzmanlarımız diagnoz ile arıza teşhisinden ORİJİNAL YEDEK PARÇA ile onarıma kadar her türlü Dizel yakıt pompalarının kontrolü, onarımı ve ayarı yetkili teknisyenler tarafından modern test ve ölçüm Ekipmanları ile hizmet vermektedir.

SİSTEMLER

Dizel sistemlerin araç üzerinde diagnoz ve arıza teşhisi
Common Rail sistem.
Common Rail ENJEKTÖR
Sıra Tipi Dizel yakıt pompaları.
Yıldız Tipi Dizel yakıt pompaları.
EDC yakıt pompaları.
ZEXEL Dizel yakıt pompaları.
Komple Enjektör.
Unit Injection sistemler.